Skip to content

Arvelduslaen ärikliendile

Meie arvelduslaen ärikliendile on suurepärane pakkumine igas suuruses ettevõtele, mis omab laenuvõtmise vajadust ja soovib teha pidevaid sisseoste. Me pakume Teie firmale krediidiliini paindlikke hinnatingimustega.

Kuidas see töötab? Valige sobiv krediidilimiit 600-12,000 EUR vahemikus oma laenu jaoks: see on maksimaalne Intuse poolt pakutav laenusumma, mida Intus väljastab krediidilimiidina. Edaspidise info saamiseks palun võtke meiega ühendust.

Teie krediidilimiidi kontojääk kantakse üle ärikliendile mõeldud ettemakstud MasterCard kaardile, mis võimaldab Teil teostada nii igapäevaseid tehinguid, kui ka suuremaid ülekandeid nii Eestis kui ka välismaal. Meie kaart on ilma lisatasudeta turvaline makseviis interneti ostude tegemisel, piletite broneerimisel ja hotellide resirveerimisel.

Igakuine tagasimakse on minimaalselt 20% laenatud krediidilimiidist. Makstes on Teil õigus taotleda, et Teie vaba saldo kantaks Teie ettemakstud MasterCardile.

Ülevaade tootest

  • Krediidiliin: kuni 12,000 EUR laen juriidilisele isikule.
  • Aastane intressimäär: 18% või arvestades kasutatud laenulimiiti 14,80%.
  • Tagasimakse võimalused: igakuised tagasimaksed moodustavad 20% krediidilimiidist. Kui liikme võlg on väiksem kui 20% esialgsest summast, on igakuine tagasimakse võrdne tasumata võlaga, millele lisanduvad intress ja teised tasud.

Eelised

  • Igakuised tagasimaksed moodustavad vaid 20% laenulimiidist.
  • Uus ettemakstud MasterCard® igapäevasteks maksetehinguteks.
  • Turvalised ja paindlikud makseviisid, mida aktsepteeritakse nii kodus kui ka välismaal.
  • Lihtne makseviis internetis ostlemiseks, lennureiside ja hotellibroneeringute eest tasumiseks.
  • Võimalus kanda raha oma ettemakstud MasterCardile nii Intuse kontolt kui ka oma pangakontolt.
  • Kasutusel olevad vahendid ja perioodilised maksed tulenevad Teie MasterCardi saldost. Ei mingeid ootamatuid krediitkaardi arveid!

Arvelduslaenu taotledes

Selleks, et kasutada arvelduslaenu äriettevõtetele on vaja liituda meie äriklientide liikmelisuse programmiga. Klikkige siia lisainfo saamiseks.

Tahate saada rohkem infot? Täitke antud vorm ning me võtame Teiega ühendus järgmise tööpäeva jooksul.

Nimi/firma nimi
E-post
Telefoni number

captcha
Teie tekst

Iga laen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. Mõelge oma otsus hoolikalt läbi, tutvuge laenutingimustega ja vajadusel pidage nõu meie spetsialistidega tel: +372 66 76 179 või e-post info@intus.ee. Vaata lisaks Finantsinspektsiooni tarbijaveebi www.minuraha.ee.

Back To Top
Translate »