skip to Main Content
Intus grupp
Kõrgetasemelised finantsteenused
sinu heaks

Intus on rahvusvaheline finantsteenuseid pakkuv Grupp. Asutatud aastal 2014, täna me oleme kiiresti kasvav sõltumatu grupp koos innovatiivse personali ja kasulikke lahendustega meie liikmete ja klientide heaks. Meie eesmärgiks on saada juhivaks finantstoodete pakkujaks meie regioonis aastaks 2024.

Meie Gruppi kuuluvad Intus Hoiu-laenuühistu Eestis ja selle tütarettevõte Intus Financial Services Oy Ltd (Intus Brokers). Intus Brokers-i peakontor asub Soomes ja selle filiaalid asuvad Eestis, Itaalias ja Prantsusmaal. Nende firmade kaudu me teenindame oma kliente ja pakume nendele kvaliteetseid tooteid ja teenuseid üle maailma.

Intus Financial Services Oy Ltd (Intus Brokers) on Soome finantsjärelevalve ameti poolt reguleeritud elukindlustusmaakler. Intus Financial Services Oy Ltd on samuti ka Intus Hoiu-laenuühistu liige. Samuti pakub Intus Financial Services Oy Ltd laia valikut investeerimistooteid suurematelt rahvusvahelistelt eluettevõtetelt, mille kaudu saate investeerida kapitaliga kaitstud toodetesse, võlakirja- ja aktsiafondidesse ning aktsiatesse üle maailma.

Ei ole veel hakanud Intuse liikmeks?  Kasutage meie teenuseid ja osalege meie ettevõte kasvus hakates Intus HLÜ liikmeks, selleks klikkige siia.

Olete juba Intus HLÜ liige?  Saage rohkem eeliseid meie poolt, selleks klikkige siia.

Täisnimi
E-post
Telefoni number
Eelistatud aeg
Teie tekst
captcha

Täisnimi
E-post
Telefoni number
Eelistatud aeg
Teie tekst
captcha

Back To Top
Translate »