skip to Main Content
Intus grupp
Kõrgetasemelised finantsteenused
sinu heaks

Intus on rahvusvaheline finantsteenuseid pakkuv Grupp. Asutatud aastal 2014, täna me oleme kiiresti kasvav sõltumatu grupp koos innovatiivse personali ja kasulikke lahendustega meie liikmete ja klientide heaks. Meie eesmärgiks on saada juhivaks finantstoodete pakkujaks meie regioonis aastaks 2024.

Meie Gruppi kuuluvad Intus Hoiu-laenuühistu Eestis ja selle tütarettevõte Intus Life Assurance Ltd., mis on registreeritud Antigua ja Barbuda saartel. Nende firmade kaudu me teenindame oma kliente ja liikmeid üle maailma ja pakume nendele kvaliteetseid tooteid ja teenuseid igal kontinendil.

Intus Hoiu-laenuühistu on loodud vastastikkuse põhimõttel, mis tähendab, et kõik meie kliendid on hääleõiguslikud liikmed, kellel on õigus suunata organisatsiooni finants- ja juhtimisalaseid eesmärke.

Intus Intus Life Assurance Ltd. on 100% Intus Hoiu-laenuühistu tütarettevõte.  Intus Life on litsentseeritud pikaajalist elukindlustamist pakkuv ettevõte. Intus Life on reguleeritud Antigua ja Barbuda Finantsteenuse Regulatiivkommitee poolt. Intus Life tooteid ja teenuseid pakutakse ainult reguleeritud finantsvahendajate kaudu.

Ei ole veel hakanud Intuse liikmeks?  Kasutage meie teenuseid ja osalege meie ettevõte kasvus hakates Intus HLÜ liikmeks, selleks klikkige siia.

Olete juba Intus HLÜ liige?  Saage rohkem eeliseid meie poolt, selleks klikkige siia.

Täisnimi
E-post
Telefoni number
Eelistatud aeg
Teie tekst
captcha

Täisnimi
E-post
Telefoni number
Eelistatud aeg
Teie tekst
captcha

Back To Top
Translate »