Skip to content

Korduma kippuvad küsimused

Meie aadress: Tartu mnt 25, 10117 Tallinn, 2. korrusel. Meie kontor on avatud esmaspäevast reedeni 09.00-17.00 Eesti aja järgi.

Eraisik, kes on 18-aastane ja juriidiline isik, kes soovib saada konkurentsivõimelisi laenu ja hoiuste intressimääru.

Intus Hoiu-laenuühistu pakub oma tooteid ja teenuseid vaid oma liikmetele. Samuti võimaldab liikmeks astumine saada osanikuks ning omandada õigus dividendidele. Liikmena omate hääleõigust liikmete koosolekul ning saate osaleda otsuste tegemisel.

Liitumistasu on 10 EUR ja Investeering osakapitali (1 osaku ost) on 30 EUR. Juhul, kui soovite astuda Kuldliikmeks, siis investeering osakapitali (50 osaku ost) on 150 EUR. Väljaastumise korral tagastatakse investeering osakapitali liikme pangakontole. Liitumise kohta loe lähemalt siit.

Intus HLÜ annab oma liikmetele võimaluse sääste kasvatada, pakkudes tähtajalisi hoiuseid. See on turvaline viis hoiustada oma sääste ja saada konkurentsivõimelist tulu. Tähtajalise hoiusekonto avamiseks pole kehtestatud miinimumsissemakset. Pakkuda on 3 kuud nõudmiseni arvelduskonto intressiga 4% aastas, 12-kuuline tähtajaline arvelduskonto intressimääraga 5% aastas ja 36-kuuline tähtajaline arvelduskonto intressimääraga 6,5% aastas.

Krediidilimiit on maksimaalne krediidisumma, kindla krediidiliiniga 200, 400 või 600 eurot, mille Intus Teile laenab ja Te võite ise valida, milline krediidiliin just Teile kõige paremini sobib. Igakuine tagasimakse on minimaalselt 20% laenatud krediidilimiidist.

Pärast seda, kui olete avalduse täitnud ja maksnud liitumistasu 10€ ja teinud osakapitaliinvesteeringu, saadame me sellekohase kinnituse Teie e-posti aadressile.

Pärast seda, kui olete esitanud meile oma avalduse ja läbinud tuvastamise protseduuri, võtab meie klienditugi Teiega ühendust.

Pärast seda, kui olete avalduse täitnud ja maksnud liitumistasu 10 € ja teinud osakapitaliinvesteeringu, saadame kinnituskirja ning konto andmed Teie e-posti aadressile.

Täisnimi
E-post
Telefoni number
Eelistatud aeg
Teie tekst
captcha

Täisnimi
E-post
Telefoni number
Eelistatud aeg
Teie tekst
captcha

Back To Top
Translate »